TR | EN | DE | FR
0 312 417 65 26
0 216 418 60 91
Altes Ltd
Ayrıcalıklı
A
Firmamızdan hizmet alan her müşterimiz bizim için özel ve ayrıcalıklıdır. Ve bunu hissettirmenin bizim görevimiz olduğu bilinciyle çalışıyoruz.
Lider
L
Sektörünüzde Lider olmak istiyorsanız bu yolda en büyük yardımcınız hizmet aldığınız partnerlerinizdir. Biz de bu bilinçle Liderlik yolunda sürekli daha fazla çalışarak ve üreterek sizinle yürüyoruz.
Tecrübeli
T
Hayatın her alanında olduğu gibi İş dünyasında da Tecrübe en büyük sermayemiz. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyle büyüyor, mevcutlarına yenilerini katarak sizlere hizmet veriyoruz.
Ekonomik
E
Kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sizlere en ekonomik fiyatlarla hizmet vermeyi kendimize görev biliyoruz.
Seçkin
S
Biz benzerleri arasında niteliklerinin yüksekliğiyle göze çarpan olmayı yani Seçkinliği de bünyemizde barındırıyoruz.

Hakkımızda

ALTES, kuruluşundan bu yana Diller Arası Geçiş alanında piyasadaki güven boşluğunu “Minimum Fiyat Maksimum Fayda” hizmet anlayışıyla ve profesyonel çalışma şartları ile dolduran bununla birlikte müşterilerinin taleplerine kaliteden ödün vermeden karşılık vermeye çalışan ve kendisine duyulan güvenle her geçen gün hizmet yelpazesini genişleterek Sektörün Lokomotifi olmayı kendine amaç edinmiş, genç, dinamik müşteri odaklı bir firmadır.

ALTES, geçmişten bugüne profesyonel çalışma ilkelerine bağlı kalarak çalıştığı Mütercim-Tercüman kadrosunu düzenli aralıklarla güncellemekte ve yeni çalışma arkadaşlarını firma bünyesine katmaktadır. Bununla birlikte, emeğe saygı çerçevesinde, yapılan bütün işleri müşteri talebi gözetilmeksizin, gizlilik ilkesi ile kendi bünyesindeki arşivleme sisteminde saklamaktadır.

ALTES ailesi olarak temel hedefimiz, iş ortaklarımızın bize duydukları güveni daim tutarak aradıkları en iyi hizmeti en uygun şartlarda onlara sunmaktır.

“Minimum Fiyat Maksimum Fayda”


FİRMA BİLGİLERİ

TİCARET UNVANI:
ALTES TERCÜME TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KAYITLI OLDUĞU TİCARET ODASI:
Ankara Ticaret Odası

TİCARET SİCİL NUMARASI:
59/1122

KAYITLI OLDUĞU VERGİ DAİRESİ:
Çankaya Vergi Dairesi

VERGİ NUMARASI:
0600115068

ORGANİZASYON ŞEMASI

Şirket Müdürü : FATMA MUTLU ÇAYLI
Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü : SAVAŞ ÇAYLI
Tercüme Departmanı Sorumlusu : GÜLÇİN ÖZTÜRKGİL
Muhasebe Departmanı : ENGİN ŞİMŞEK
Hukuk Danışmanımız : Av. TAYFUN KAPLAN
Ve Seçkin Tercüman Kadromuz
Sirketimiz 30 Ekim 2009 tarihi itibariyle ISO 9001:2008 Kalite Belgesine sahiptir.
Adres: Mesrutiyet Caddesi Fatih Apt. No: 41/29 06420 Kizilay - Cankaya / ANKARA | Tel: 0(312) 417 65 26 | Fax: 0(312) 417 65 44